"Ақмола жұлдыздары" атты аудандық көркемөнерпаздар байқауы

Ақмола жұлдыздары

(Сценарий)

1-жүргізуші: Қайырлы күн,құрметті қонақтар мен көрермендер!

Біржан сал Қожағұлының 190 жылдығына, Балуан Шолақ Баймырзаұлының 160 жылдығына, Ақмола облысының құрылғанына 85 жыл толуына орай ұйымдастырылған №1 негізгі орт«Ақмола жұлдыздары» көркемөнерпаздар байқауына қош келдіңіздер!

2-жүргізуші:Добрый день, уважаемые учетеля,гости, дорогие родители!

Мы рады вас приветствовать на городском смотре  самодеятельного  народного творчества «Ақмола жұлдыздары», посвященного 190-летию Біржан сала, 160-летию Балуан Шолака, 85-летию Акмолинской области.

1-жүргізуші: «Ақмола жұлдыздары» байқауының әділ – қазылар алқасымен таныстыруға рұқсат етіңіздер!

2-жүргізуші:Вед. Разрешите вам представить члены жюри городского смотра «Ақмола жұлдыздары»

1-жүргізуші: Умбетей жырау атындагы Ерейментау аудандык Мәдиниет үйі директорынын м.а. – Алдасыгуров Алдияр Мерекеұлы

2-жургізуші: Руководитель кружка районного дома культуры имени

Умбетей жырау - Жунусова Гульнар Кабиденовна

1-жургізуші: Мәдени бос уакытты уйымдастыру белімшесінін менгерушісі - Осипова Жанна Ерғалиқызы

2-жургізуші: Методист по работе с молодежью районного дома культуры

имени Умбетей жырау - Зейда Ксения Николаевна

1-жургізуші: Аудандық мәдениет үйі «Жастар» халықтық би ансамблінің жетекшісі - Абжикова Мөлдір Санатовна

1-жүргізуші:Олай болса «Ақмола жұлдыздары» көркемөнерпаздар байқауын бастауға рұқсат етіңіздер!

2-жүргізуші:Тогда позвольте начать конкурс художественной самодеятельности "Ақмола жұлдыздары".

1.Пролог

2.Көркем сөз

3. Ақ Әжелер ансамблі  халық әнімен

4. «Қазақ осы» әнімен

5. «Қара жорға» биі

6.Би «Детки-конфетки»

7.Ән «Су тасушы қыз»

8.Хор «Қазақстан»

1-жүргізуші: Біржан сал Қожағұлының 190 жылдығына, Балуан Шолақ Баймырзаұлының 160 жылдығына, Ақмола облысының құрылғанына 85 жыл толуына орай ұйымдастырылған №1 негізгі орта мектебінің «Ақмола жұлдыздары » көркемөнерпаздар байқауына өз мәресіне жетті.

Ал, ендеше сөз кезегін әділ-қазылар алқасына берейік

2-жүргізуші: На этом завершился конкурс художественной самодеятельности «Ақмола жұлдыздары» Основной средней школы №1, посвященный 190-летию Биржан сал Кожагулы, 160-летию Балуана Шолака Баймырзаевича, 85-летию образования Акмолинской области.

Слово предоставляется нашему уважаемому жюри.

Пусть солнце светит, до следующей встречи!

Ақмола жұлдыздары

Атауы

Жетекшісі

Пролог «Балуан Шолақ»

Мукашева Торғын Боранбаевна

«Қазақ осы» әні

Базарбаев Абылай Халтореұлы

Ақ әжелер ансамблі  «Халық әні»

Жусупова Алмагуль Шукеновна

«Қара жорға» биі

Байсолтан Айман

Көркем сөз «Қазағымның батырлары»

Досумова Гульдана Айтбаевна

«Сұлу қыз» әні

Хасиден Қаділбек

«Детки-конфетки» биі

Хамитова Ақмарал Тулегеновна, Мәден Мәруә

Хор «Қазақстан»

Букенов Сабыржан Кабдилкамидович

1-жүргізуші:

Баршамызды бала тілмен баурайтын,

Бала деген бір бақыт қой самғайтын

Ата - ананың арманы мен тілегін,

Бала емес пе бал бұлақтан жалғайтын

Сүйкімді періштелер сендерсің

Қандай бейне өздеріңе тең келсін!

Данышпан да, ғарышкер де, ғалым да,

Ең алдымен балалықты меңгерсін дей келе

________________________ биін қарсы алыңыздар.

2-жүргізуші: Биім сондай әдемі,

Тілшігім бар тербелген.

Нәзік сазды әуенмен,

Мың бұралып билеймін,- дей келе жас бишілерімізді ортаға шақырайық.

ІІ жүргізуші: Бала, бала, балапан,

Қаймықпада сескенбе.

Ортағашық кәнекей,

Өнеріңді көрсетші – деп өнерпаз бишілерімізді ортаға шақырамыз.

1-жүргізуші:

Құлақтан кіріп бойды алар

Әсем ән мен тәтті күй

Көңілге түрлі ой салар,

Әнді сүйсең, менше сүй – деп Абай атамыз айтқандай кезекті әсем әнге береміз.

қабыл алыңыздар!

1-жүргізуші:Елбасының Мәңгілік ел болу мәжесіне жетудегі жолға қойылған 100 нақты қадамымен бірге аттанайық,жас ұрпақ! Мәңгілік елдің тізгінін ұстайтын білімпаз ұрпақ! Болашаққа бастар жолымыз нұрлы да,жарқын болсын ағайын!

Келесі кездескенше күн нұрлы болсын!